Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam lub analizy wejść. Przeglądając stronę zgadzasz się z tym.

Aktualności

Instrukcje Krampolínki na szydełkowane bolerko Exklusiv

Bolero to bardzo prosty kawałek. Zacznij szydełkować razem z Krampolínką.

 

Przędza szenilowa Elian Soft Kitty

Pierwsza w tym roku nowość z serii włóczek Eliana. Wysokiej jakości przędza szenilowa, miękka i cienka, do dziania i szydełkowania ciepłych koców, poduszek, szalików i innych ciepłych dzianin

Skład: 100% polyester
Waga: 100 g
Długość: 95m
Druty: 6-7
Szydełka: 6

Przędza skarpetowa Nako Boho w nowych zestawieniach kolorystycznych

Kolejna nowość w e-sklepie z produkcji Nako - przędza skarpetowa Nako Boho w nowych zestawieniach kolorystycznych

Włóczka Nako Boho to wysokiej jakości przędza skarpetowa. Jedna para skarpet może być zrobiona z jednej kłębki włóczki. Dzięki wysokiej zawartości naturalnej wełny jest ciepła, nie przemoknie, a dzięki poliamidowi wytrzyma długo.

Skład: 75% wełna, 25% polyamid
Waga: 100 g
Długość: 400 m
Druty: 2,5-3,5
Szydełka: 2

Przędza dziewiarska na wiosnę i lato

05.05.2020 13:53 Nasza rekomendacja

Na wiosnę i lato szczególnie polecamy przędze z naturalnych materiałów. Głównie przędza bawełniana, ewentualnie w mieszaninie z akrylem lub naturalną wiskozą, która nie tylko przyjemnie chłodzi latem, ale także gwarantuje przędzie naturalny wysoki połysk.

Alpaka do robienia na drutach i szydełkowania.

01.04.2020 13:29

Jak wiadomo alpaka jest rodzajem lamy, którą hoduje się głównie ze względu na jakość wełny. Porozmawiajmy jednak krótko o tych puszystych zwierzętach. Gdzie mieszkają i co sprawia, że ​​ich wełna jest tak delikatna i coraz bardziej popularna wśród wszystkich światowych projektantów mody jak i uroczych Naszych Dziewiarek.

Szydełkowy beret z wełny Elian Comfort

Obejrzyj kolejny film i szydełkuj swój beret.

Pakiet przędzy od Elian.eu

11.02.2020 14:54 Nasza rekomendacja

Chcemy pokazać, czego możesz oczekiwać, zamawiając przędzę w naszym sklepie. Obejrzyj wideo przygotowane dla nas przez Krampolínka, za które oczywiście jej dziękujemy.